O Firmie

Jesteśmy wiodącą firmą zajmującą się kupnem, sprzedażą samochodów używanych oraz części. Firma istnieje na włocławskim rynku samochodowym pod nazwą AUTO-HANDEL TOMASZ LEWANDOWSKI. Firma znajduje się w bliskim sąsiedztwie z drogą krajową nr 1. Na ogromnej powierzchni mieści się obszerny plac z kompleksem warsztatowo-biurowym. Całość objęta jest 24 godzinnym monitoringiem. Nad kosmetyką i stanem technicznym każdego samochodu czuwa specjalista w danej dziedzinie.

Posiadamy w ofercie różne podzespoły do aut, skupujemy auta. Z pojazdów demontujemy wszelkie elementy, których stan pozwala na dalsze użytkowanie. Części takie przechowujemy w naszych magazynach lub bezpośrednio na placu firmy.

Posiadamy własny plac i wykwalifikowaną kadrę. Pomimo segregacji części w magazynie może zdarzyć się, że danej części w nim nie ma. Wtedy dany podzespół jest wymontowywany na życzenie klienta.

eco Auto-Lewandowski

Wzrastająca ciągle, świadomość w zakresie ochrony środowiska sprawia, że coraz więcej Klientów decyduje się na części używane do swoich samochodów. Sprawne części ponownie użyte zamiast stawać się odpadem służą ponownie, co oszczędza energię i surowce potrzebne do wytworzenie nowej części, oraz ogranicza emisją dwutlenku węgla.

Nasze Usługi

Złomowanie

Samochody i Części. Zobacz Więcej

Części Zamienne

Sprzedaż części używanych. Zobacz Więcej

Auta Używane

Sprzedaż aut używanych. Zobacz Więcej

Naprawy Aut

Mechanika pojazdowa, naprawy powypadkowe. Zobacz Więcej

Holowanie

Pomocna dłoń w każdej sytuacji. Zobacz Więcej

Lakiernia

Naprawy lakiernicze. Zobacz Więcej