Holowanie

Świadczymy usługi związane z autoholowaniem. Posiadany przez nas sprzęt pozwala dogodnie przewozić auto klienta z miejsca wypadku lub odebrać je w celu wykonania naprawy. Dzięki rozwiniętej infrastrukturze możemy zaoferować transport niemal na całym terenie Polski. Również sprowadzamy samochody z zagranicy.

604-430-359

666-472-472

Naprawy Powypadkowe Samochodów

Dzięki bogatemu wyposażeniu i wysoko rozwiniętej infrastrukturze warsztatowej posiadamy duży potencjał, skuteczność oraz możliwości w zakresie napraw powypadkowych pojazdów. Atutem jest również posiadane doświadczenie, rozwinięta logistyka, kompleksowość, pełen profesjonalizm oraz silna pozycja na rynku lokalnym i regionalnym.

Posiadany sprzęt do napraw mechanicznych:

Kompleksowość naszych usług zaczyna się w momencie odbioru od Państwa uszkodzonego samochodu. W celu przyśpieszenia naprawy oferujemy Państwu nasze doświadczenie w zakresie współpracy z firmami ubezpieczeniowymi.


Do naszych zalet można również zaliczyć:

Naprawy Blacharskie

Naprawy blacharskie przeprowadzane są na stanowisku wyposażonym w ramę uniwersalną do prostowania zdeformowanych elementów karoserii oraz szereg siłowników hydraulicznych umożliwiających precyzyjne przywracanie symetrii punktów bazowych karoserii. System łączenia elementów spawanych odbywa się z zastosowaniem zgrzewarki lub w osłonie CO2, przy użyciu migomatu.

Naprawy Lakiernicze

Naprawy lakiernicze dokonywane są w profesjonalnym, bezpyłowym pomieszczeniu lakierniczym. Lakiery najwyżej jakości gwarantują wysoki połysk oraz odporność na oddziaływanie środowiska naturalnego Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów jednego producenta oraz ścisłemu stosowaniu zaleceń mamy pewność, że nasza naprawa zapewni założony efekt oraz piękny i niezmienny przez długie lata wygląd naprawianych elementów nadwozia.